Przeskocz do treści

ZDROWIE-ZASADY OGÓLNE

W obecnym czasie dobre zdrowie to prawdziwy cud, pełne przychodnie pacjentów, pełne izby przyjęć w szpitalach świadczą o bardzo chorym społeczeństwie. Powinno być tak, że lekarz czeka na wizytę pacjenta, a jest odwrotnie, to pacjent czeka w długich kolejkach na wizytę do lekarza. Świadczy to o tym, że posiadać dobre zdrowie to prawdziwy cud, by ten cud zaistniał trzeba mu pomóc w naturalny sposób, gdyż stosowanie tabletek to równia pochyła w dół.

POWRÓT DO ZDROWIA

Prawdziwym  lekarzem każdego człowieka jest jego własny system immunologiczny, by mógł pokonać chorobę trzeba dać mu szansę, pomóc w tym, wesprzeć na wiele sposobów. By dać wiarę w skuteczność proponowanych przeze mnie sposobów chcę parę spraw wyjaśnić.

Gwarancją doskonałego zdrowia i harmonijnego życia jest doprowadzenie do czystości energetycznej (duchowej) i fizycznej.

ZASADY OGÓLNE POWSTAWANIA CHORÓB.

Czym jest choroba; jest lekcją, jest ostrzeżeniem, że twój organizm jest zanieczyszczony, energetycznie i fizycznie, świadczy to o tym, że nie żyjesz w harmonii Boskiej, że naruszyłaś z jakiegoś powodu równowagę energetyczną w swoim organizmie. Najczęstszą przyczyną zakłócenia tej równowagi jest negatywny sposób myślenia. W 80 % przyczyną wszystkich chorób na które zapada ludzkość jest działanie energii pochodzącej z umysłu. Pozostałe 20% to działanie fizyczne. Jak dać wiarę, że tak jest skoro tego nie widać, nie da się dotknąć, zobaczyć, a do tego świat medycyny konwencjonalnej, znajomi, rodzina negują możliwości samoleczenia i skuteczność działania metod niekonwencjonalnych w uzdrawianiu.