Przeskocz do treści

WARSZTATY ZDROWIA

Choroby nowotworowe - NIE MA ENERGII NIE MA CHOROBY. Uwaga to nie żart, to poważna sprawa. Nowotwory i inne choroby to nie choroby, to zanieczyszczony organizm negatywną energią.

W dzisiejszym świecie cywilizacji choroby nowotworowe są tragedią ludzkości - można je nazwać „dżumą” XXI wieku. Powodem takiego stanu rzeczy jest rozwój cywilizacji bez zachowania równowagi naturalnych zasad, hołdowanie wypaczeniom w których liczy się zysk za wszelką cenę, a nie dobro drugiego człowieka. Pierwszym i najważniejszym czynnikiem powodującym raka jest energia pochodząca z naszego umysłu, naszych myśli: żalu, złości, krzywdy.

Drugim ważnym czynnikiem składającym się na powstawanie choroby nowotworowej są toksyny, pleśnie, grzyby, pasożyty oraz jeszcze wiele innych indywidualnych czynników, mających wpływ na przyczynę zachorowania poszczególnego człowieka.

Tymczasem chcę ludzi uświadomić że nowotwory, HIV, i wszystkie inne choroby to tak naprawdę to nie choroby, to tylko skutek zanieczyszczenia naszych organizmów. Wiedz, że wiem co mówię i wbrew pozorom szanuję powagę sytuacji ludzi chorych, ale tylko uświadomienie sobie, że zanieczyszczony organizm jest przyczyną choroby i likwidacja tegoż zanieczyszczenia pozwoli zlikwidować skutek, czyli chorobę. Zanieczyszczenie organizmu odbywa się jednocześnie na dwa sposoby, jest to zanieczyszczenie fizyczne i energetyczne.
I tu uwaga - Najważniejszym aspektem w leczeniu nowotworów i innych chorób jest likwidacja energii, a nie skutków choroby. Energia jest przyczyną wywołującą skutek czyli chorobę w ciele fizycznym a nie odwrotnie. Lekarze lecząc swych pacjentów czynią co w ich mocy, i chwała im za to, lecz żadna chemia, ani tabletka nie zlikwiduje energii. I tu trzeba użyć innych metod, sposobów, a tego to już procedury medyczne nie przewidują.     
A gra się toczy o twoje życie, więc zapamiętaj raz na całe życie, nie ma energii, nie ma choroby.

Warsztaty zdrowia czyli uzdrawianie świadomością:
Pod moim kierunkiem na odległość, telefon lub Skype. Dla zainteresowanych warsztaty odbywają się raz w tygodniu przez okres 2 miesięcy, są połączone z przekazem energii.