Przeskocz do treści

UZDRAWIANIE

Ludzi podzielę na trzy grupy:

  1. pierwsza to osoby, które mają tak zwaną „łaskę u Boga” takim ludziom łatwo i bez problemów można pomóc poprzez uzdrawianie energią,
  2. druga grupa ludzi, którym często poprzez uzdrawianie energią jest pokazane, że istnieje opieka i wówczas jest pomoc, czyli uzdrowienie, albo znaczna poprawa stanu zdrowia na dwa, trzy dni, potem objawy wracają, świadczy to o tym, że ci ludzie poprzez pracę nad sobą, czyli zmianę swojej świadomości mogą sobie pomóc i uzyskać zdrowie, nazywam to uzdrawianie świadomością,
  3. trzecia grupa to tacy ludzie tzw. ignoranci, niedowiarkowie, prześmiewcy, wierzący tylko w zdobycze współczesnej medycyny, wierzący, że pomorze im tylko tabletka i lekarz, często, w przypadku ciężkich chorób kończy się to dla nich tragicznie, tak długo będzie to trwało w ich przypadkach, póki nie zwrócą się w stronę Boga, mocy boskiego świata duchowego.

Był czas uzdrawiania energią, teraz jest czas uzdrawiania świadomością.

Uzdrawianie. Wyjaśnię uzdrawianie energią i świadomością.

Trzeba wyjaśnić, w latach 90-tych ubiegłego wieku był tzw. bum na bioenergoterapeutów, uzdrowicieli, ponieważ wielu ludzi w tamtym czasie było uzdrawianych za pomocą energii, wielu ludzi oczekiwał, że bioenergoterapeuci, uzdrowiciele, zabiorą im chorobę i będę zdrowi, co było bardzo błędnym myśleniem w wielu przypadkach.

W tamtym czasie wszechświat- Bóg pokazał ludziom że istnieje coś takiego jak energia w tamtym czasie pomoc w uzdrawianiu otrzymywały osoby mające tzw. Łaskę było to około 80% chorych, zbiegiem lat liczba uzdrawianych chorych się zmniejszała z tego to powodu lekarze nazywają bioenergoterapeutów hochsztaplerami, co jest niesłuszne ponieważ, to wszechświat- Bóg decyduje kto jest uzdrowionym, a nie ludzie. Ci co nie byli uzdrawiani miało to związek z brakiem chęci zmiany samego siebie, gdyż to my w 90% tworzymy energię, a tym samym chorobę i to my możemy zmienić. Jedyną gwarancją uzdrowienia każdego człowieka jest zmiana samego siebie, czyli tzw. Rozwój świadomości, dlatego jest coraz mniej uzdrowień za pomocą energii, a coraz więcej uzdrowień poprzez świadomość. Coraz częściej  zawodzą wszelkie środki, zarówno medyczne, jak i uzdrawiające, tam pozostaje tylko uzdrawianie świadomością, jej skuteczność stoi ponad wszelkimi metodami leczenia i technikami uzdrawiania.